MODEL Ennis III TEX

Voor eigen inlegzolen Voor eigen inlegzolen

€ 229,95

Beschikbaar, levertijd 3-4 weken

Maat
Schoenmaten en pasvorm
Artikelnummer: 4.875.50
Product informatie "MODEL Ennis III TEX"
Aan de buitenkant waterafstotend aan de binnenkant kan het vocht verdampen. Mooie leer/textiel combinatie met TEX-membraan afgedichte vetersluiting en met gepolsterde voering. Het voetbed is uitneembaar. Elastische extra-flex-zool van PU met elastische zones voor beter lopen.

De extra flexibele zool. Zet zijwaarts uit onder druk en hetaantrekkelijke sportprofiel met antislipnoppen zorgt voor eenveilige tred.

Natuurlijke flexibiliteit. De zachte extra-flex-zool werkt net als bij uw voeten: bij belasting wordt hij breder aan de zijkanten.Dat wordt mogelijk gemaakt door de speciale constructie in de voorvoet met elastische zones zonder stijve delen. Zo wordt de gehele voet bij het lopen breder super comfortabel!

Waterdicht membraan! Door TEX-membraan van buitenaf waterdicht van binnenuit kan vocht verdampen.

TEX-Membraan: Door TEX membraan gegarandeerd waterdicht! De Tex-membraan tussen het bovenleer en de voering zorgt ervoor dat de schoen absoluut waterbestendig is tegen vocht van buiten maar laat het vocht binnenin verdampen. Optimaal voor een heerlijk gevoel met droge voeten.

TEX membraan: Drie lagen voor de perfecte bescherming. Het TEX membraan creëert een klein wonder: het membraan maakt het leer namelijk 100% waterdicht. 1. Ademend leder weerbestendig en waterafstotend 2. Sympatex membraan: 100% waterdicht van buitenaf van binnenuit kan vocht verdampen. 3. Klimaat actieve voering met schuimstof gepolsterd.

HELVESKO Extra-Flex-zool: Super comfortabel van zacht PU-schuim met elastische zones: hij wordt breder aan de zijkanten als je erop stapt. Met antislipen uitneembaar voetbed.

Natuurlijke flexibiliteit. De zachte extra-flex-zool werkt net als bij uw voeten: bij belasting wordt hij breder aan de zijkanten.Dat wordt mogelijk gemaakt door de speciale constructie in de voorvoet met elastische zones zonder stijve delen. Zo wordt de gehele voet bij het lopen breder - super comfortabel!

Uitneembaar voetbed: geschikt voor eigen inlegzolen. Comfortabele schoenen gemaakt naar uw wensen! Bij Intersko kunt u de modellen vinden die geschikt voor u zijn. Bijvoorbeeld geschikt voor eigen inlegzolen. Kijk bij ieder model. Staat daar voor eigen inlegzolen dan kunt u de inlegzool in één beweging verwijderen en uw eigen inlegzolen er weer in plaatsen.

Uitneembare voetbedden: zijn van hoge kwaliteit maar kunnen natuurlijk ook vervangen worden door eigen inlegzolen. Bovendien zijn ze ook na te bestellen om uw schoenen op te frissen.
Merk: HELVESKO H
Kleur basis: Rood
Kleur detail: Bordeaux
Maat: 39
Categorie: Voor Hallux Valgus, Voor diabetes, Voor eigen inlegzolen
Hoogte: normale tot hoge wreef
Breedte: normaal tot breed