MODEL Ottmar

Voor eigen inlegzolen Voor eigen inlegzolen

€ 50,00

€ 159,95 - € 109,95

Beschikbaar, levertijd: 1-3 werkdagen

Artikelnummer: 3.601.00
Product informatie "MODEL Ottmar"
Rondom zachte voetenvriend met trekking-look. Van milieuvriendelijk geproduceerd leer, zacht gevoerd met actief ademende Dry Clim-microvezel, aan alle zijden gepolsterd. De klittenbanden zorgen voor de ideale pasvorm. Bij de soepele Explorer-sandaalzool van PU hoort een uitneembaar voetbed met bekleding van ALCANTARA.

Gemak van klittenbanden: zo bepaalt u snel de individuele pasvorm! Vaak hebben voeten b.v. 's avonds meer ruimte nodig dan 's morgens, net als op warme dagen. Klittenbanden zijn gemakkelijk zonder druk aan te passen. Wij gebruiken de beste kwaliteit klittenband, altijd betrouwbaar. En in de mode allang een klassieker!

Explorer-sandaal-zool: Dynamisch afrollen, ook op blote voeten! Dat kan met de Explorer sandaalzool. Het dempende voetbed kan worden verwijderd en vervangen worden door uw eigen inlegzolen.

Uitneembaar voetbed: geschikt voor eigen inlegzolen: Comfortabele schoenen gemaakt naar uw wensen! Bij Intersko kunt u de modellen vinden die geschikt voor u zijn. Bijvoorbeeld geschikt voor eigen inlegzolen. Kijk bij ieder model. Staat daar voor eigen inlegzolen dan kunt u de inlegzool in één beweging verwijderen en uw eigen inlegzolen er weer in plaatsen.


Merk: HELVESKO H
Kleur basis: Zwart
Kleur detail: Zwart
Maat: 45
Categorie: Voor eigen inlegzolen
Hoogte: normale tot hoge wreef
Breedte: normaal tot breed

Klanten bekeken ook

- € 129,95
MODEL Juno
€ 50,00 van € 179,95
- € 89,95
MODEL Susan
€ 50,00 van € 139,95
- € 99,95
MODEL Trixi
€ 50,00 van € 149,95
- € 69,95
MODEL Kos
€ 50,00 van € 119,95
- € 79,95
MODEL Alessa
€ 50,00 van € 129,95