MODEL Albenga

Voor eigen inlegzolen Voor eigen inlegzolen

€ 99,95

€ 179,95 - € 80,00

Beschikbaar, levertijd: 1-3 werkdagen

Maat
Schoenmaten en pasvorm
Artikelnummer: 6.028.05
Product informatie "MODEL Albenga"
Modieus op de terugverende Soft-Move-zool van TPU: een sterke combinatie van een sneaker met een super pasvorm door de Derby-vetersluiting en ritssluiting. Heel zacht geitenleren suède met leren voering gepolsterde rand en een uitneembaar voetbed.

HELVESKO Soft-move-zool: Dempt schokken door een veerkrachtige polstering 1. antslip TPU-zool. 2. veerkrachtige laag gemaakt van permanent geschuimde korrels. 3. uitneembaar voetbed van natuurkurk.

Veter- en ritssluiting: Door de combinatie van een veter- en rits-sluiting past dit vlot model in één keer. Met de vetersluiting bepaalt u uw ideale pasvorm en met de rits sluit u de schoen gemakkelijk. De fijne lederkwaliteit is niet alleen super comfortabel maar ziet er ook nog geweldig uit.

Uitneembaar voetbed: geschikt voor eigen inlegzolen. Comfortabele schoenen gemaakt naar uw wensen! Bij Intersko kunt u de modellen vinden die geschikt voor u zijn. Bijvoorbeeld geschikt voor eigen inlegzolen. Kijk bij ieder model. Staat daar voor eigen inlegzolen dan kunt u de inlegzool in één beweging verwijderen en uw eigen inlegzolen er weer in plaatsen.

Uitneembare voetbedden: zijn van hoge kwaliteit maar kunnen natuurlijk ook vervangen worden door eigen inlegzolen. Bovendien zijn ze ook na te bestellen om uw schoenen op te frissen.
Merk: HELVESKO H
Kleur basis: Rood
Kleur detail: Rood
Maat: 37
Categorie: Voor Hallux Valgus, Voor diabetes, Voor eigen inlegzolen
Hoogte: normale tot hoge wreef
Breedte: normaal tot breed

Klanten bekeken ook

- € 50,00
MODEL Zamira
€ 119,95 van € 169,95
- € 70,00
MODEL Vitera
€ 79,95 van € 149,95
- € 45,00
MODEL Nicole
€ 129,95 van € 174,95
- € 50,00
MODEL Narine
€ 139,95 van € 189,95
- € 90,00
MODEL Albenga
€ 99,95 van € 189,95