Stirling TEX

- Voor eigen inlegzolen
- Artikelnummer 4.702.28
- Luxe schoentechnologie: 100% waterdicht
- Geschikt voor elk weertype
Vragen? Klik hier voor de klantenservice of bel 072 - 571 79 79.
Product informatie
Een geweldige vriend voor elk weertype. Tussen het leer en de voering zit een 100% waterdicht TEX-membraan, waardoor het vocht binnenin verdampt. Extra dempende tred door de PU-zool.Door TEX-membraan van buitenaf waterdicht, van binnenuit kan vocht verdampen.
Perfecte bescherming! Drie lagen voor de perfecte bescherming. Waterdicht van buitenaf, van binnenuit kan vocht verdampen. Laag 1: ademend leder, laag 2: waterdicht TEX membraan, laag 3: klimaat actieve voering.
Duo-inlegzolen systeem: Dubbele demping. Dubbele inlegzool voor dubbel comfort! Draag het voetbed plus de onderlaag samen voor dubbel comfort of enkel voor meer ruimte in de schoen.
Uitneembaar voetbed: geschikt voor eigen inlegzolen: Comfortabele schoenen gemaakt naar uw wensen! Bij Intersko kunt u de modellen vinden die geschikt voor u zijn. Bijvoorbeeld geschikt voor eigen inlegzolen. Kijk bij ieder model. Staat daar voor eigen inlegzolen dan kunt u de inlegzool in één beweging verwijderen en uw eigen inlegzolen er weer in plaatsen.
Uitneembare voetbedden: zijn van hoge kwaliteit maar kunnen natuurlijk ook vervangen worden door eigen inlegzolen. Bovendien zijn ze ook na te bestellen om uw schoenen op te frissen.
Specificaties
Kleur: | grijs |
Sortiment: | Damesschoenen, Herenschoenen |
Maat: | 37, 40, 43, 45, 46 |
Categorie: | Voor eigen inlegzolen, Voor hallux valgus, Voor diabetes |
Merk: | Helvesko |
Hoogte: | normale tot hoge wreef |
Breedte: | normaal tot breed |