MODEL Nanni

€ 50,00

€ 129,95 - € 79,95

Beschikbaar, levertijd: 1-3 werkdagen

Artikelnummer: 1.506.14
Product informatie "MODEL Nanni"
Voorin veel ruimte achter stevige steun en zonder druk bij de wreef: een met de hand genaaide mocassin om de voeten te verwennen. Van zacht suède met modieuze hiel en vetersluiting.Vlakke dansko-zool van PUR-schuim.

Wijd te openen en comfortabel aantrekken: de vetersluitinghoudt de tong op zijn plaats en ziet er sportief uit.

Handgenaaide mocassins: Deze handgenaaide mocassins worden vervaardigd volgens de traditionele maakwijze. Een kenmerkende klassieke schoenmakerskunst! Steek voor steek handgenaaid met een speciale decoratieve handnaad waardoor ze altijd elastisch duurzaam en decoratief blijven.

Klassieke dansko-zool: Een typische brede voetvorm en volledige platte nullijn voor natuurlijk lopen. Dempend PUR materiaal licht en flexibel met zelfvormend voetbed.

Merk: Dansko
Kleur basis: Roze
Kleur detail: Rose
Maat: 37
Categorie: Voor Hallux Valgus, Voor diabetes
Hoogte: normale tot hoge wreef
Breedte: normaal tot breed

Klanten bekeken ook

- € 99,95
MODEL Dea
€ 50,00 van € 149,95
- € 89,95
MODEL Latino
€ 50,00 van € 139,95
- € 50,00
MODEL Laurina
€ 104,95 van € 154,95
- € 99,95
MODEL Imke
€ 50,00 van € 149,95